• Čeština
  • Polski
  • English

O nás

Jsme Water Experts a čistá voda je u nás na prvním místě. Voda tvoří skoro 70 % lidského těla. O to víc je potřeba dbát na to, abychom pili tu nejkvalitnější.

Pronajímáme pouze výdejníky, kterým plně důvěřujeme a ručíme za jejich prvotřídní kvalitu. K výdejníku na vodu poskytujeme plný servis. Starost o jeho provoz nechte na nás.

Chcete mít v práci lepší pitný režim?

Ozvěte se nám!

Naše vize

Věříme v kvalitu své práce

Svou práci děláme nejlépe, jak umíme. Kvalitu a spolehlivost bereme jako svůj nejsilnější argument. Neslíbíme vám sice nejnižší možnou cenu na trhu, ale garantujeme 100% spokojenost.

Naším měřítkem jsou spokojení zákazníci

Klademe velký důraz na kvalitu zákaznické péče. U nás se vám nestane, že budete týden marně čekat na opravu anebo na vás bude do telefonu někdo protivný. Jste pro nás důležití.

Čistá voda je pro nás posláním

Voda je tou nejdůležitější složkou našeho těla. Chceme, aby ji měl k dispozici každý, a to ve špičkové kvalitě. Zdraví je totiž absolutní priorita.

Udržitelnost pro nás není prázdné slovo

Jsme si vědomi odpovědnosti, kterou vůči planetě máme. Výdejníky na vodu účinně pomáhají snížit množství plastového odpadu. Pomáhejte s námi!

Historie

Do vašich kanceláří přinášíme čistou vodu a kvalitní kávu už od roku 1995. Svou cestu jsme začali jako Café Selena a. s. Naší mateřskou společností původně byla A. L. Van Houtte, ve své době největší severoamerický poskytovatel kávového servisu pro kanceláře.

Svými službami pokrývala 110 měst skrze své značky Café Selena (východní Kanada), Red Carpet (západní Kanada) a Filterfresh (USA). A. L. Van Houtte kromě české varianty Café Selena a. s. později založila i společnosti Café Selena pro Polsko (2001) a Caffe Mondo pro Slovensko (2005).

Až donedávna pro vás kávu i vodu zajišťoval jeden a ten samý tým plný skvělých lidí. Na svou práci jsme měli samé pozitivní ohlasy, které nás velmi hřály u srdce. Přesto jsme věděli, že se můžeme posunout ještě dál. Rozhodli jsme se divize kávovarů a výdejníků na vodu rozdělit. Od roku 2019 proto fungují jako samostatné značky Coffee Experts a Water Experts, abychom se mohli u každé zvlášť plně soustředit na obchodní rozvoj, technickou podporu a zákaznickou péči šitou na míru oboru.

Ve Water Experts jsme pyšní, že svým zákazníkům můžeme nabídnout tyto přidané hodnoty:

  • zapálený tým zákaznické péče, který je neustále připraven vám pomoct a stará se o vaši spokojenost
  • flexibilní přizpůsobení našich služeb na míru vaší firmě a potřebám
  • oddělení techniků, kteří se neustále rozvíjejí a vzdělávají, aby byli schopni poradit si s jakýmkoliv přístrojem
  • neusínáme na vavřínech, a proto nepřetržitě sledujeme technologické novinky, abychom pro vás měli vždy tu nejmodernější techniku